sestdiena, 23. oktobris, 2021
SIA „APERTO”
Brīvības gatve 386/k-2; 42A, Rīga, LV-1024, Latvija

Logo +371 29228126,
Logo dita@auzaart.lv
 
Rekonekcija

      RECONNECTIVE HEALING

Rekonekcija ir apzinātība, personīga un garīga izaugsme, ceļojums, prāta stāvoklis, veselums. Holistiska pieeja visam dzīvajam dabā. Šis ir veids, kā cilvēkam atjaunot savu veselumu, kas ietver līdzsvaru it visās jomās- fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā. Kā tas notiek? Rekonekcija ir dabisks process, kurā cilvēka biolauks tiek sinhronizēts un harmonizēts ar Visuma enerģētisko lauku. Tā ietver apziņas paplašināšanu ar savienojošām un koherentām frekvencēm. Rekonekcijas sesijas laikā harmonizējas un sinhronizājas gan cilvēka biolauks, gan arī sirdsdarbība un smadzeņu darbība, ko pierāda gan fizikāli, gan EKG un EEG mērījumi. Rekonektīvo frekvenču enerģija ir dabā un Visumā, un funkcionē līdzīgi elektromagnētiskajam signālam, ko pierāda kvantu zinātnes pētījumi dažādās ASV universitātēs Jēlā, Stenfordā un Hārvardā, kā arī prof. Korotkova zinātniskie darbi par rekonektīvo frekvenču ietekmi kvantu līmenī pirms un pēc rekonekcijas sesijas.

Rekonektīvās frekvences ir gan taustāmas un izmērāmas, gan arī sajūtamas ar un darbojas līdzīgi elektromagnētiskajam signālam, ko pierāda kvantu zinātnes pētījumi. Šo enerģijas plūsmu smadzenes uztver neatkarīgi no jebkādām domām, cerības un ticības. Rekonektīvās prakses ārsts šo procesu vada apzināti. Pats svarīgākais ir tas, ka cilvēka veselība un iekšējā harmonija tiek atjaunota dabiskā veidā. Rekonekcija neārstē slimības vai simptomus, bet gan sakārto organisma sistēmas tā, ka slimības vai simptomi var izzust, jo harmonizējas viss organisms, biolauks un DNS.

Rekonekcija sakārto mūsu organisma sistēmas, harmonizējot un līdzsvarojot enerģētisko lauku un DNS ķēdes, kā rezultātā var izzust slimības un simptomi.

Katrs cilvēks rekonekcijas sesijā iegūst tieši to, kas viņam ir nepieciešams. Tas var būt fiziski, mentāli, garīgi vai emocionāli. Rekonekcija ir ļoti spēcīga enerģija, kas atjauno organisma funkciju un balansu visdabiskākajā veidā, ļaujot atgriezties pie saviem pirmsākumiem-būt veselam un vienotam, iegūstot jaunu dzīves kvalitāti, kam pievienojas apzināta vēlme ieraudzīt arī jaunas iespējas savai dzīvei. Visuma intelekts virza mūsu dzīves attīstību un progresu, tādēļ rekonekcijas process vienmēr ir cilvēkam labvēlīgs un pozitīvs. Rekonektīvās prakses ārsts ir šī procesa katalizators. Visbiežāk veselības uzlabojumi notiek paralēli izaugsmei personīgajā dzīvē. Rekonekcija ir drosme dzīvot patiesu dzīvi, jo arī pašam cilvēkam ir jābūt gatavam šādu dzīvi pieņemt.

Rekonekcijas dziedinošā sesija ilgst 30 minūtes. To veic sertificēts Rekonektīvās prakses ārsts un praktiķis. Kursā ieteicamas trīs sesijas.

Ditas Baumanes-Auzas ārsta praksē ir pieejamas gan Rekonekcijas dziedinošās sesijas (klātienes sesijas un distances sesijas), gan Personīgā Rekonekcija (tikai klātienē), ko veic tikai vienu reizi mūžā.          PERSONAL RECONNECTION

Personīgā Rekonekcija ir strukturēta un precīza Rekonektīvo frekvenču pielietošana procesā, kas ne tikai atgriež mūs optimālas veselības un līdzsvara stāvoklī, bet arī sekmē mūsu paredzētā dzīves ceļa un mērķu sasniegšanu. Šī procesa pamatā ir uzskats, ka enerģijas plūsmai caur mūsu fizisko ķermeni ir struktūra un kārtība, kas balstās uz ķermeņa meridiānu līniju un punktu sistēmu, līdzīgi kā to apraksta senā ķīniešu akupunktūras zinātne. Otra organizētā enerģētiskā sistēma eksistē pašā zemeslodē un plūst pa noteiktām līnijām, kas krustojas virpuļos uz planētas virsmas. Trešais paralēlais tīklojums zināms kā visuma režģis, kas apņem mūsu planētu, un to var viegli ieraudzīt, kad naksnīgajās debesīs vērojam mirdzošās zvaigznes un debesu ķermeņus.

Personīgās Rekonekcijas laikā šīs viena otru papildinošās enerģētiskās sistēmas tiek saskaņotas tā, ka mūsu dzīves gājums attīstās daudz harmoniskāk un atbilstoši sākotnējam nodomam, kurā cilvēks ir kā tilts starp Debesīm un Zemi. Kad mēs kļūstam pilnībā atvērti, atbalstīti un savienoti ar šīm divām, šķietami ārējām sistēmām, mēs varam pieredzēt pilnīgu pašizpausmi kā daļu no visuma veseluma. Personīgā Rekonekcija sastāv no 2 sesijām, ko veic 2 dienās 72 stundu laikā ar vismaz 1 miega ciklu starp tām. Personīgā Rekonekcija tiek veikta tikai 1 reizi dzīves laikā.

“Nākotnes medicīna būs frekvenču medicīna.”
/Alberts Einšteins/


Dr. Dita Baumane-Auza
Rekonekcijas prakses ārste
Ginekoloģe-dzemdību speciāliste
Psihosomatikas ārste
Mākslas terapeite
Reconnective Healing Foundational Practitioner&
Reconnection-Certified Practitioner

Adrese
Brīvības gatve 386/2-42A, Rīga LV 1024
Tel. pierakstam: 29228126 
 

www.TheReconnection.com

          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv