sestdiena, 27. novembris, 2021
SIA „APERTO”
Brīvības gatve 386/k-2; 42A, Rīga, LV-1024, Latvija

Logo +371 29228126,
Logo dita@auzaart.lv
 
Mākslas terapija

Cilvēka psihe ir pašdziedējoša. Nepieciešams ir otrs cilvēks, ar kuru mijiedarboties. Terapeitiskā iedarbība parādās savstarpējā apmaiņā-terapeits ar savu pieredzi zina, kā ārstējamas dvēseles traumas un kā var palīdzēt citiem.

Mākslas terapija individuāli vai grupā - izvēle atrast iespēju tieši sev.


Pacientu atsauksmes

„Mākslas terapija man palīdzēja vēlreiz paskatīties un pārliecināties par tām lietām, kas man ir būtiskas un tām, kas mani kaitina un liekas mazsvarīgas. Vienu posmu esmu sakārtojusi un tagad domāju par nākamajiem, ar kuriem man jāstrādā”. 

(Signe)

„Esmu kļuvusi atklātāka. Sākumā bija grūti runāt par personīgām lietām un izjūtām, bet uz beigām radās vēlēšanās vairāk pastāstīt par savām sajūtām un domām. Iespējams, tas izskaidrojams ar to, ka iepazinu grupas dalībniekus, kuri nelikās tik sveši, kā pirmajās nodarbībās”.

(Linda)

„Es nudien jūtos pavisam savādāk. Pašreiz es jūtos gatava pati dzemdēt bērniņu. Es esmu laimīga un noteikti tur liels nopelns ir tev-PALDIES!!

(Inese)

„Tā kā manī bija samērā lielas bailes un bažas par grūtniecību, tad  mākslas terapija ļāva paskatīties uz šo procesu nedaudz „vienkāršāk”, varēju izrunāt savas bailes mūsu jaukajā grupā. Tavi (grupas vadītājas) it kā vienkāršie, bet ļoti trāpīgie jautājumi ļāva man sastrukturēties un sakārtoties tā, ka daudzas lietas manā dzīvē vairs nerada stresu”

(Laura)

„Lielu lielais paldies Jums par mākslas terapiju grupā! Esmu ieguvusi jaunus draugus un jaunu pašapziņu, arī vairāk ieklausos apkārtējos, kā viņi domā un jūtas. Spēju izvērtēt un saprast savas emocijas, cenšos piestrādāt pie savas domu mapes, krājot dzīves jaukos mirkļus

(Anda)

„Personiskie ieguvumi mākslas terapijas procesā- radošs darbs, miers. Laiks, ko veltīju sev, savām domām, mērķiem, analīzei un guvu atziņas. Komunikācija, jauna pieredze un informācijas apmaiņa. Manā dzīvē ir notikušas izmaiņas- esmu kļuvusi pārliecinātāka par sevi, mani mazāk uztrauc citu domas”.

(Inga)

„Esmu pieķērusi sevi pie domas, ka pati sev labāk patīku, nekautrējos darīt to, kas man patīk, savam priekam”.

(Dace)

„Apmeklējot mākslas terapiju secināju, ka mainos es pati un mainās arī cilvēks man blakus. Mēs vairs tik daudz neuztraucamies par sīkumiem. Mainījusies ir mana dzīves uztvere un dzīves grūtību pārvarēšana ar smaidu ir tikai pastiprinājusies”.

(Kristīne)

 

 

          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv