sestdiena, 23. oktobris, 2021
SIA „APERTO”
Brīvības gatve 386/k-2; 42A, Rīga, LV-1024, Latvija

Logo +371 29228126,
Logo dita@auzaart.lv
 
Jaunumi
Virtuālā izstāde - gleznas un dzeja meditācijā “Aicinājums”

* * * * * * * * *

Rekonekcija un Veselums - Dr. Dita Baumane - Auza* * * * * * * *

Kā iemācīties vadīt prāta dabu, savienoties ar savu apziņu un dziedināt sevi pašiem?


9 Sauļu vasaras skola 2020

psihosomatikas ārste, ginekoloģe-dzemdību speciāliste, rekonekcijas prakses ārste, mākslas terapeite, reiki meistare Dr. Dita Baumane-Auza, ar kuru tiksimies divās apziņu paplašinošās nodarbībās:


🌿Rekonekcija- savienojuma prakse augstāku vibrāciju sasniegšanai, savam veselumam un apzinātai savas dzīves evolūcijai. Lekcija un rekonekcijas prakse dziedinošā meditācijā ar vadītu iztēli gleznās. Holistisks un visaptverošs skats uz garīgo un fizisko balansu, veselību un sava prāta dabas vadīšanu apzinātībā. Kā būt veselumā ikvienam un ikdienā, kā apzināt un lietot savas spējas.


🌿“Veselums. Manas dzīves balanss un harmonija”.


- “Veselums ir tad, kad cilvēks apzinās sevi visas savās uztverēs, maņās, izpausmēs un pieredzēs. Kad spēj pieņemt un atlaist to, ka nav perfekts, bet ir īpašs savā būtībā.-


- Veselums ir harmonija, apzināšanās un integrācija it visā, kas notiek mūsu prātā, emocijās, jūtās un ķermenī.” /D.Baumane-Auza – fragments no grāmatas“Veselums”,2019./


- Kā iegūt pieeju lielākai savas dzīves gudrībai un iemācīties vadīt sava prāta dabu? Caur apziņas paplašināšanu, paaugstinot sava organisma vibrācijas un kapacitāti, savienojoties ar Gaismas, Enerģijas un Informācijas lauku ap mums. Tādējādi mēs ikviens iegūstam spēju atjaunoties un harmonizēties. Savienojums ar šo lauku un pašiem ar savu dzīvi ir mūsu ieksējā spēka varenuma atslēga.


🌿Individuāli: 22.08. būs iespēja pieteikties individuālām 15 minūšu rekonekcijas sesijām (par ziedojumu) un 30 minūšu rekonekcijas sesijām (par pilnu maksu 60 EUR).


Saziņai: dns@rekonekcija.lv


Veselums


www.auzaart.lv


Privātprakse: Brīvības gatve 386/2-42A, Rīga LV 1024


Tel. 29228126


Pieteikt dalību: https://ej.9saules.lv/pieteikums-2020


Programma: https://ej.9saules.lv/programma2020


>>>III<<<


Uz tikšanos☀️


#rekonekcija #māsklasterapija #veselums #psihosomatika #holistika #iztēle #gleznas #meditācija #apzinātaevolūcija #apziņa


* * * * * * * * * * *

REKONEKCIJAS UN MĀKSLAS DZĪVOTPRIEKA RETRĪTS TEV

Dzīvi mēs mēdzam plānot un arī piedzīvot laimīgas vai ne tik laimīgas sagadīšanās. Ikviens ir piedzīvojis kādu pēkšņu sakritību vai situāciju, kas maina dzīvi, radot dažādus pavērsienus. Vai mēs paši varam veidot savu dzīvi tā, lai mūsu dzīves ceļš būtu patīkamu pavērsienu un viegluma pildīts? Vai esam gatavi saņemt zināšanas, lai lietotu tās apstākļos, kurus nevaram kontrolēt? Vai mēs vēlamies būt autentiski attiecībā paši pret sevi? Kā piedzīvot savu instikntu un kā to lietot attiecībā pret intuīciju? Kā piedzīvot savu iekšējo bērnu un ļaut viņam būt pavadonim Tavai Dzīves Ceļa Gudrībai?


Uz šiem un vēl citiem jautājumiem mēģināsim kopīgi un katrs sev rast atbildes šajā rekonekcijas prakses un mākslas retrītā. Aktivizēsim savu iekšējo dziednieku
un lietosim mākslu, mākslas terapiju, lai ieskatītos savā autentiskumā. Un tas viss- saules un siltas jūras brīzes apskāvienā pašā jūras krastā!
Norises laiks: 2020. gada 31. jūlijs- 2. augusts


Vieta: “Jūrnieka ligzda” http://www.jurniekaligzda.lv/gallery/params/group/12692/

Grupu vada: Dr.,Mg.sci.sal. Dita Baumane-Auza  www.auzaart.lv

Dalības maksā 444 EUR iekļauta visa veida darbošanās retrītā (iekļaujot mākslas materiālus, meditācijas, apzinātības un rekonekcijas prakses) nakšņošana divas naktis divvietīgos, labiekārtotos numuriņos, ēdināšana, kafijas un tējas pauzes (par īpašām vēlmēm dosiet ziņu)), dažādi interesanti pārsteigumi. Pirts apmeklējums pēc izvēles, par atsevišķu samaksu.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums laicīgi pieteikt dalību e-pastā:
dns@rekonekcija.lv līdz 2020. gada 2. maijam,
iemaksājot 100 EUR (neatgriežamā daļa, kas paredzēta pasākuma un vietas rezervācijai) kontā: 
SIA “APERTO”, reģistrācijas numurs: 40003829768, 
SWEDBANKA konts: LV 69HABA0551013337633,
norādot vārdu un uzvārdu, ar norādi “Mākslas terapija”. Ja nepieciešams rēķins uz rekvizītiem vai kā citādi, par noformējumu, īpašajām nakšņošanas vai ēdināšanas vēlmēm lūdzu rakstiet e-pastā.
Dalības maksas 2. daļa 172 EUR iemaksājama līdz 2020. gada 1. jūnijam un 3. daļa 172 EUR līdz 2020.gada 1. jūlijam. Veicot pilnu priekšapmaksu līdz 2. maijam, atlaide 10% 

Ditas Baumanes – Auzas gleznu izstādes, grāmatas un audiovizuālā meditāciju cikla „Veselums. Meditācija” atklāšana
2019.gada 18.maijā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Muzeju nakts ietvaros, tiks atklāts ārstes, mākslas terapeites Ditas Baumanes-Auzas audiovizuālais, mākslā un veselībā balstītais projekts „Veselums. Meditācija”, kurā būs apskatāmas D.Baumanes-Auzas gleznas, grāmata “Veselums” ar autores 2018.gada decembrī radīto dzeju un gleznu reprodukcijām un audiovizuāla demonstrācija ar gleznām un vadīto iztēli praksē.Par savu projektu autore saka: “Nododu sabiedrībai savas pieredzes un darba augļus, kas apvieno cilvēka apzināto un neapzināto daļu ceļā uz veselumu (arī veselību) visos plānos- emocionālajā, garīgajā un fiziskajā. Šeit ir ļoti daudz neizmantotu resursu, kurus mākslā vadītā iztēle (meditācija ar gleznām) var atbrīvot ikvienā cilvēkā. Ceru, ka šis projekts ieinteresēs daudzus, lietot un izmēģināt to praksē”.

Meditāciju audiovizuālo materiālu 10 sesijās plānots izmantot kā terapeitisku instrumentu darbā ar dažādu grupu psihosomatiskiem pacientiem, kā arī pārslodzes, trauksmes, izdegšanas mazināšanai un profilaksei, apzinātības treniņiem un izglītībā veselības aprūpes profesionāļiem.

Izstāde būs apskatāma līdz 2019. gada 25.jūnijam.
Izstādes kurators - Valters Poļakovs

Projekts “Veselums. Meditācija” ietver trīs daļas:
1. Profesionāli izstrādāts 10 sesiju/nodarbību audiovizuāls materiāls ar vadītu iztēli pašapziņas un labizjūtas stiprināšanai cilvēkiem ar dažādiem emocionāliem, psihosomatiskiem un fiziskiem traucējumiem (vai arī bez tiem) ar mērķi atbalstīt, motivēt, radoši rosināt cilvēkus dažādos vecuma posmos. Audiovizuālās meditācijas pamatā ir 10 sesijas, kurās izmantotas Ditas Baumanes-Auzas ilgākā laika posmā īpaši šai metodei radītas gleznas un dabas skaņas, ar vadītu iztēli – kā direktīva pozīcija, kas palīdz nomierināties un atslābināties, gan arī mainīt uztveres un domāšanas veidu. Tā ir pakāpeniska, atklāta un vadīta psihoizglītošana, iedrošinājums un cilvēka resursu, pašvērtējuma stiprinājums ar jaunu pārvarēšanas stratēģiju veidošanu, vērstu uz psihosociālu integrāciju un labizjūtu.
2. Gleznu izstāde “Veselums. Meditācija”
3. Grāmatas “Veselums” atvēršanas svētki.

Projekta autore Dita Baumane-Auza Dr., Mg. sci. sal., ārste, ginekoloģe, dzemdību speciāliste, mākslas terapeite, rekonektīvās prakses sertificēta ārste, Rīgas Stradiņa universitātes docētāja un Latvijas Mākslu Terapijas Asociāciju apvienības sertifikācijas komisijas locekle, vairāk nekā 30 zinātnisku publikāciju autore, četru grāmatu un 21 gleznu personālizstāžu autore, ar ilggadēju pieredzi dažādu pacientu konsultēšanā, semināru, konferenču, nometņu un izglītojošu pasākumu veidošanā un vadīšanā.

Dita Baumane-Auza 2014. gadā ir saņēmusi atzinības un pateicības rakstus no Rīgas Domes Sociālā departamenta par ieguldījumu veselas sabiedrības veidošanā, izglītošanā un ģimeņu veselības jautājumu profesionālā atbalsta veidošanā. 


 


 


 

 


 
  


 


 

 

 


 

Personālizstāde - mazi svētki dvēselei - Rīgā, Melngalvju namā
"Mīlestība dzejā un gleznās"
no 2010.gada 1. februāra līdz 7. martam.
 


 


Mirkļi no izstādes atklāšanas 2009.gada 2. novembrī
Mencendorfa namā

skatīt foto ... 

Gleznu izstāde būs apskatāma Mencendorfa namā visu novembra mēnesi

Grāmatas un gleznas nopērkamas, sūtot pieteikumu uz e- pastu:
dita@auzaart.lv          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv